O nás

Společnost Karlovarská stavební s.r,.o.

Vám nabízí kompletní revitalizaci bytových domů. Naším cílem je plnit představy zákazníků o kvalitě bydlení a jejich sny přetvářet v realitu.

Jako specialisté na kontaktní tepelně izolační systémy zaručujeme systémové řešení v každém detailu.

Naše společnost vznikla v roce 1994 na fyzickou osobu – realizace , projektování interierů a staveb, konultace , poradenství, výstavby objektů, atd. V roce 2008 jsme razantně rozšírily působnost a stali se právním subjektem.

Nyní provádíme kompletní revitalizace objektů, máme vlastní proškolené pracovní čety, vlastní lešení ALTRAD BAUMAN s kovovýmy podlážkami v šíři 105 cm, vlastní dopravu, vrátky atd. Poskytujeme veškerý servis v oblasti výstavby a stavební výroby. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2008, zajišťujeme koordinaci a bezpečnost práce na stavbě.
Naše služby spojené s kompletní revitalizací budov

⇒ Zajistíme Vám veškeré dotace a technickou a projektovou / stavební povolení energetický audit, energetický průkaz budovy, vyřízení vyjádření poradenského informačního střediska. Vzřízení všech písemností a administrativu na ČMZRB včetně komunikace se Státním Fondem rozvoje bydlení ( Panel, Zelená úsporám ) a Státním fondem žívotního prostředí ( Zelená úsporám )

 Jsme pojištěni na 10 000 000.- / podnikatelská rizika Kooperativa smlouva č 8602823253.

Vybereme s Vámi zafinancování banky bez ohledu na provizi z banky.

⇒ Provádíme technické posouzení budov, statické řešení.
⇒ Provádíme tepelně technické posouzení konstrukce dle ČSN 730540 a výpočet vhodné tloušťky izolantu pro nejrychlejší návratnost vynaložených prostředků
⇒ Odtrhové zkoušky na podklad a výtahové zkoušky na hmoždinky
⇒ Vypracování barevné vizualizace zdarma
⇒ Provádíme zateplení šikmých střech a plochých střech – v systému Polydek
⇒ Používáme výhradně kvalitní materiály – Baumit silikonové omítky , izolační materiály od firmy Schonex, systémy eps od české firmy,   stavební výplně VEKA / český výrobce/. Spolupracujeme úzce s firmou Baumit – významný dodavatel certifikovaných zateplovacích systémů
⇒ Výměnu stavebních výplní, klempířské a zámečnické práce / výroba zábradlí atd/.

Naše přednosti:

 Máme zavedený systém managementu jakosti ISO 9001:2008 pro oblast rekonstrukce a zateplování obytných a průmyslových objektů
Jsme držiteli Osvědčení o technické způsobilosti aplikace kontaktních tepelně izolačních systémů od fa. Baumit, Caparol, Basf.
K realizaci našich projektů používáme materiály splňující nejvyšší požadavky na kvalitu ETICS (vnější tepelně izolační kompozitní systém) podle Evropsky unie s certifikátem CE – evropský prohlášení o shodě, minimální životnost je garantována na 25 let

Jsme zařazeni do seznamu odborných dodavatelů v rámci programu zelená úsporám
Vypracujeme projekt – ke stavebnímu povolení, včetně vyřízení na základě plné moci SVJ.
Následný technický dozor stavebníka při samotné realizaci díla – kontrola technologické správnosti provádění, kontrola kvality, finanční a časová kontrola prováděných prací.

 Při výběrovém řízení kontrolujeme dodržení technologických předpisů výběr materiálů, a časový harmonogram prací, odrazujeme investory od sprostředkovatelských subjektů.

Provádíme

Kompletní vyprojektování, rekonstrukce a novostavby střešníchních konstrukcí, izolace a zateplení střech, ploché střechy, lokální opravy proti zatékání, nátěry a čištění. Veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce: klempířství – pokrývačství – tesařství.
Provádíme zateplení a zateplování fasád panelových a bytových domů včetně doplňkových prací jako je výměna okenních a dveřních výplní. Vyrábíme a montujeme lodžiové a balkónové zábradlí včetně zasíťování – zábran proti ptactvu – holubům.

Naše krédo je dobře odvedená práce